KS RASZYN - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • WITAMY KSRASZYN 2000/2001
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Wyniki

Mecze sparingowe

GRAJ Z NAMI !

KS Raszyn

ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA

1999 i 2000 !!!

PROWADZIMY NABÓR DO ZESPOŁU

KS Raszyn U-19.

 

Treningi

poniedziałek,

środa,

piątek

godz. 11.oo

boisko Wronik w Raszynie

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem:

Adam Paliwoda

604 932 351

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 162
ogółem: 461 390

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu wiosna 2017
Ładowanie...

Wydarzenia

Ostatni sparing Juniorów przed sezonem jesiennym

  • autor: pawrosz, 2017-08-17 16:20

 

 

 

Varsovia Warszawa - KSR

20.08.2017 (niedziela) godzina 9.30

zbiórka o 9.oo na stadionie Varsovii

dojazd własny

 

na mecz powołani wszyscy zawodnicy KS Raszyn rocznika 99/00/01


Aktualności

Terminarz rundy jesiennej Juniorów KSR 99/00

  • autor: pawrosz, 2017-08-14 16:30

 

 

 

Terminy meczów ligowych i meczów sparingowych drużyny KSR 99/00

 

20.08.2017 (niedziela) 9.3o SPARING Varsovia Warszawa - KSR

27.08.2017 (niedziela) I kolejka I WLJ (A1) Ursus Warszawa - KSR

2/3.09.2017 (sobota/niedziela) SPARING KSR - Agrykola Warszawa

9/10.09.2017 (sobota/niedziela) II kolejka I WLJ (A1) Wilga Garwolin - KSR

16/17.09.2017 (sobota/niedziela) SPARING PAF Płońsk - KSR

20.09.2017 (środa) III kolejka I WLJ (A1) Promnik Łaskarzew - KSR

23/24.09.2017 (sobota/niedziela) IV kolejka I WLJ (A1) KSR - Jedność Żabieniec

30/1.09.2017 (sobota/niedziela) V kolejka I WLJ (A1) KSR - Ursus Warszawa

7/8.10.2017 (sobota/niedziela) SPARING KSR - Marcovia Marki

14/15.10.2017 (sobota/niedziela) SPARING Unia Warszawa - KSR

21/22.10.2017 (sobota/ niedziela) VI kolejka I WLJ (A1) KSR - Wilga Garwolin

28/29.10.2017 (sobota/niedziela) SPARING KSR - Agape Białołęka

4/5.11.2017 (sobota/niedziela) VII kolejka I WLJ (A1) KSR - Promnik Łaskarzew

11/12.11.2017 (sobota/niedziela) VIII kolejka I WLJ (A1) Jedność Żabieniec - KSR

 

 


Juniorzy powrócili ze zgrupowania w Olecku

  • autor: pawrosz, 2017-08-14 12:21

 

 

 

 

             Juniorzy KSR 99/00 w niedzielę powrócili ze zgrupowania w Olecku. Podczas całego zgrupowania odbyło się 14 jednostek treningowych oraz 3 mecze sparingowe. Dwa z nich to gra wewnętrzna, natomiast w piątek 11.08.2017 zmierzyli się z zespołem Czarni Olecko 2000. Ostatniego dnia obozu Juniorzy rozegrali turniej holenderski. Najlepszym bramkarzem turnieju został Adrian Korzeniowski, a najlepszym zawodnikiem - Mikołaj Makowski

Wyniki sparingów oraz tabela turnieju holenderskiego w rozwinięciu newsa...


Czarni Olecko - KS Raszyn

  • autor: pawrosz, 2017-08-11 12:57

...

 

 

 

W piątek 11.08.2017 w Olecku, zawodnicy KSR 99/00 rozegrali sparing z drużyną Czarnych Olecko rocznik 2000 (2x45').

Czarni Olecko - KSR    0 : 7 (0 : 4)

Bramki KSR: (18') (21') Mikołaj Makowski, (22') (34') Antoni Jarmuł, (63') Patryk Geszprych, (65') (86') Adrian Świder

SKŁAD (I połowa):

Adrian Korzeniowski - 2 Daniel Głąbikowski, 3 Jakub Buch, 4 Paweł Wasilewski, 5 Przemysław Kowalewski - 6 Michał Kosson, 8 Kacper Durajczyk, 10 Jakub Jędrzejczyk - 7 Antoni Jarmuł,  11 Mikołaj Makowski, 9 Dawid Laskus

SKŁAD (II połowa)

Karol Kaczorowski - 2 Eryk Śliwiński, 3 Piotr Majewski, 4 Maciej Książek, 5 Bartłomiej Pondo - 6 Kacper Kazubski, 8 Jakub Gut, 10 Patryk Geszprych - 7 Dawid Laskus, 11 Filip Raszkowski (60' Jakub Pietrzak), 9 Adrian Świder

Nie grali: Dominik Wieteska


GRA WEWNĘTRZNA II

  • autor: pawrosz, 2017-08-10 21:52

 

 

 

 

W czwartek 10.08.2017 w Olecku, zawodnicy KSR 99/00 rozegrali GRĘ WEWNĘTRZNĄ (2x45')

SKŁADY:

KSR A: Adrian Korzeniowski - 2 Eryk Śliwiński, 3 Piotr Majewski, 4 Paweł Wasilewski, 5 Przemysław Kowalewski - 6 Michał Kosson, 8 Jakub Gut, 10 Patryk Geszprych - 7 Dawid Laskus,  11 Mikołaj Makowski, 9 Filip Raszkowski

KSR B: Karol Kaczorowski - 2 Maciej Książek, 3 Jakub Buch, 4 Adam Kempa (trener), 5 Bartłomiej Pondo - 6 Kacper Kazubski, 8 Kacper Durajczyk, 10 Jakub Jędrzejczyk - 7 Antoni Jarmuł, 11 Rafał Prażuch (trener), 9 Adrian Świder

 

KSR A - KSR B   7 : 6 (5 : 5)

Bramki KSR A: (12') Przemysław Kowalewski, (13') (38') Mikołaj Makowski, (27') Patryk Geszprych, (40') (67') Jakub Gut, (75') Dawid Laskus

Bramki KSR B: (2') (4') (47') Antoni Jarmuł, (7') Kacper Durajczyk, (37') (39') Rafał Prażuch

 

Nie grali: Daniel Głąbikowski, Dominik Wieteska, Jakub Pietrzak


GRA WEWNĘTRZNA

  • autor: pawrosz, 2017-08-07 15:41

 

 

 

 

    W poniedziałek 7.08.2017 w Olecku, zawodnicy KSR 99/00 rozegrali GRĘ WEWNĘTRZNĄ (2x45')

SKŁADY:

KSR A: Adrian Korzeniowski - 2 Eryk Śliwiński, 3 Piotr Majewski, 4 Paweł Wasilewski, 5 Przemysław Kowalewski - 6 Michał Kosson, 8 Jakub Gut, 10 Patryk Geszprych - 7 Dawid Laskus,  11 Mikołaj Makowski, 9 Filip Raszkowski

KSR B: Karol Kaczorowski - 2 Daniel Głąbikowski, 3 Jakub Buch, 4 Maciej Książek, 5 Bartłomiej Pondo - 6 Kacper Kazubski, 8 Kacper Durajczyk, 10 Jakub Jędrzejczyk - 7 Antoni Jarmuł, 11 Dominik Wieteska, 9 Adrian Świder

 

KSR A - KSR B   6 : 7 (2 : 2)

Bramki KSR A: (26') (30') (75') Dawid Laskus, (62') Mikołaj Makowski, (64') Michał Kosson, (87') Patryk Geszprych

Bramka KSR B: (1') (20') Adrian Świder, (52') (60') (75') Jakub Jędrzejczyk, (71') Antoni Jarmuł, (90') Dominik Wieteska


ZGRUPOWANIE OLECKO 2017

  • autor: pawrosz, 2017-08-04 09:38

...

 

 

          W sobotę 5.08.2017 Juniorzy KSR 99/00 udają się na zgrupowanie, które odbędzie się w Olecku. W zgrupowaniu udział weźmie 22 zawodników. 

Harmonogram dnia - sobota 5.08.2017 -

 

6.3o Zbiórka - Parking przy Szkole Podstawowej w Raszynie

7.oo - 13.oo Przejazd na trasie Raszyn - Olecko

14.oo OBIAD

18.oo Trening

19.45 KOLACJA

20.15 Zebranie organizacyjne + teoria 1-4-3-3

22.oo Cisza nocna

                                                              KADRA Zgrupowania Olecko 2017:

                                                                                        Adam Paliwoda 

                                                                                        Adam Kempa

                                                                                        Jan Korzistka

 


GRA WEWNĘTRZNA

  • autor: pawrosz, 2017-08-04 09:05

...        

 

 

          W czwartek, na ostatnim treningu przed zgrupowaniem w Olecku, zawodnicy KSR 99/00 rozegrali GRĘ WEWNĘTRZNĄ.

SKŁADY:

Bramkarze rotacyjnie (po 60'): Adrian Korzeniowski, Karol Kaczorowski, Mateusz Smoter

KSR A: 2 Eryk Śliwiński (45' Maciej Kornet), 3 Piotr Majewski, 4 Paweł Wasilewski, 5 Przemysław Kowalewski - 6 Jakub Gut, 8 Michał Kosson - 7 zawodnik testowany, 10 Patryk Geszprych, 11 Mikołaj Makowski - 9 Filip Raszkowski

KSR B: 2 Daniel Głąbikowski, 3 Jakub Buch, 4 Maciej Książek, 5 Bartłomiej Pondo - 6/8 zawodnik testowany, 6/8 Kacper Durajczyk - 7/11 Antoni Jarmuł, 10 Jakub Jędrzejczyk, 7/11 Dominik Wieteska - 9 Adrian Świder

 

 

KSR A - KSR B   7 : 1 (1 : 0)

Bramki KSR A: (43') (78') (84') Filip Raszkowski, (55') Jakub Gut (70') Bartłomiej Pondo (sam.), (73') Mikołaj Makowski, (82') Michał Kosson

Bramka KSR B: (50') Daniel Głąbikowski


Mecz 2017-06-17, 14:00


herb KS Raszyn 0:1 herb Gwardia Warszawa
KS Raszyn   Gwardia Warszawa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Ursus Warszawa - KS Raszyn
Jedność Żabieniec - Ożarowianka Ożarów
Promnik Łaskarzew - Wilga Garwolin

Najbliższe spotkanie

Ursus WarszawaKS Raszyn
Ursus Warszawa   KS Raszyn
2017-08-27, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Zegar

Kalendarium

18

08-2017

piątek

11.oo Trening WRONIK - czerwone koszulki

19

08-2017

sobota

20

08-2017

niedziela

9.3o SPARING Varsovia Warszawa - KSR, zbiórka o 9.oo na boisku Varsovii

21

08-2017

pon.

11.oo Trening WRONIK - białe koszulki

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

11.oo Trening WRONIK - zielone koszulki

24

08-2017

czwartek

Losowa galeria

24.09.2016 KSR - Białe Orły
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

Juniorzy » Inne rozgrywki