29.06.2018 Mecz KSR 96/97/98 - KSR 99/00/01

Urodzinowa bramka "Duraja" i remis z G³oskowem

• autor: pawrosz, 2015-09-28 16:06

KSR U-16 - Victoria G³osków

2 : 2 (2 : 2)

Bramki:                                      Asysty:

9' Jakub Pietrzak                       Adrian ¦wider

28' Kacper Durajczyk                Jakub Buch

Bramki Victorii: 13', 31'

SK£AD: Karol KACZOROWSKI - Jakub BUCH, Kacper USZYÑSKI, Eryk ¦LIWIÑSKI (72' Jan OLSZEWSKI), Przemys³aw KOWALEWSKI - Kacper DURAJCZYK (64'  Jakub TARAS), Maciej KORNET (46' Bart³omiej PONDO) - Jakub JÊDRZEJCZYK (77' Dominik WIETESKA), Miko³aj MAKOWSKI, Jakub PIETRZAK (46' Kacper KAZUBSKI) - Adrian ¦WIDER (79' Pawe³ WASILEWSKI),

NIE GRALI: Adrian KORZENIOWSKI, Maciej KSI¡¯EK, Damian CHMIELEWSKI, Antoni JARMU£, Piotr MAJEWSKI

relacja z meczu w rozwiniêciu newsa...

W niedzielê w Raszynie Juniorzy KSR U-16, po ciekawym meczu zremisowali z dru¿yn± Victorii G³osków 2:2.

Wynik spotkania ustalony zosta³ ju¿ w pierwszej po³owie, a dok³adnie po 31 minutach, kiedy to zawodnicy z G³oskowa wyrównali po raz drugi w tym meczu. Po raz pierwszy go¶cie wyrównali po 4 minutach od bramki strzelonej przez Jakuba Pietrzaka i asy¶cie Adriana ¦widra, bramkê na 2 : 2 G³oskowianie zdobyli ju¿ tylko trzy minuty po tym, jak Kacper Durajczyk wyprowadzi³ nasz zespó³ na prowadzenie po raz drugi. Jak siê okaza³o, to w³a¶nie chwilowa utrata koncentracji tu¿ po zdobytych bramkach zadecydowa³a, ¿e w tym spotkaniu zadowoliæ siê trzeba jedynie remisem.

Poza momentami rozkojarzenia, nale¿y jednak przyznaæ, ¿e zdecydowana wiêkszo¶æ zawodników KSR U-16 zas³u¿y³o na pochwa³ê. Przy zespole Victorii, która w widoczny sposób nastawi³a siê na kontratak i obronê na w³asnej po³owie, nasi Juniorzy potrafili zaprezentowaæ otwart±, ofensywn± i momentami bardzo m±dr± grê.

W przysz³y weekend nasz zespó³ pauzuje. Najbli¿szy mecz czeka nas za dwa tygodnie, a naszym rywalem bêdzie zespó³ OKS Otwock. W poprzednim spotkaniu w Raszynie pad³ wynik 4 : 3.