29.06.2018 Mecz KSR 96/97/98 - KSR 99/00/01

Zwycięstwo Juniorów KSR U-16 na zakończenie sezonu...

Zwycięstwo Juniorów KSR U-16 na zakończenie sezonu wiosennego

Perła Złotokłos - KSR U-16

0 : 1 (0 : 1)

Bramka:                                Asysta:

30'' Antoni Jarmuł                    Eryk Śliwiński

SKŁAD: Karol KaczorowskiJakub Buch, Paweł WasilewskiBartłomiej Pondo , Eryk Śliwiński (55' Maciej Książęk) - Maciej Kornet (60' Kacper Durajczyk), Kacper Kazubski - Mikołaj Makowski (78' Jakub Pietrzak), Jakub Jędrzejczyk (65' Przemysław Kowalewski), Antoni Jarmuł (75' Filip Raszkowski) - Dominik Wieteska (70' Jan Olszewski)

Nie grali: Kacper Uszyński, Damian Chmielewski, Adrian Świder, Jakub Taras, Piotr Majewski, Adrian Korzeniowski

relacja w rozwinięciu newsa...

W sobotę 18.06.2016 drużyna KSR U-16 wybrała się na mecz do Złotokłosu aby rozegrać ostatni mecz sezonu wiosennego z drużyną Perły. Pierwszy mecz tych drużyn rozegrany na boisku w Raszynie zakończył się remisem 1:1, tym razem lepsi okazali się zawodnicy z Raszyna pokonując Perłę 1:0.

Pierwsza połowa spotkania to bezwzględna dominacja Raszyniaków. Piłka praktycznie nie opuszczała połowy gospodarzy, jednak do bramki udało się trafić jedynie raz. Bramkę na wagę trzech punktów po podaniu Eryka Śliwińskiego zdobył Antek Jarmuł, który był dziś jednym z najaktywniejszych zawodników na boisku.

W drugiej połowie ambitna drużyna ze Złotokłosu ruszyła do ataku i na pewien okres przejęła inicjatywę, jednak nie potrafili poradzić sobie z dobrze zorganizowaną grą obronną gości, przez co ich akcje kończyły się na 20 metrze od naszej bramki. Na szczególne wyróżnienie swoją pracą na boisku, obok całego zespołu, zasłużył dziś Kacper Kazubski, który w środkowej strefie boiska, w defensywie, wygrywał większość pojedynków o piłkę.

W ostatnich dziesięciu minutach meczu do głosu ponownie doszła drużyna z Raszyna, a konkretnie zawodnicy wprowadzeni po przerwie. Niestety po żadnej z kilku groźnych sytuacji ich strzały nie znalazły ostatecznie drogi do bramki i wynik spotkania do ostatniego gwizdka sędziego nie uległ już zmianie.