29.06.2018 Mecz KSR 96/97/98 - KSR 99/00/01

• autor: pawrosz, 2016-10-16 17:24

KSR 2000 - Żyrardowianka

3 : 3 (0 : 2)

Bramki:                            Asysty:

44' Michał Kosson             Przemysław Kowalewski (rzut rożny)

60' Jakub Pietrzak            Antoni Jarmuł

65' Michał Kosson            Jakub Pietrzak

Bramki Żyrardowianki: 20', 21' (rzut karny), 75'

SKŁAD: Adrian Korzeniowski - Piotr Majewski, Przemysław KowalewskiKacper KazubskiEryk Śliwiński - Kacper Durajczyk, Michał Kosson, Jakub Jędrzejczyk  Antoni Jarmuł, Patryk Geszprych (75' Maciej Kornet) - Adrian Świder (41' Jakub Pietrzak)

Nie grali: Damian Chmielewski, Bartłomiej Pondo, Paweł Wasilewski, Jakub Buch, Dominik Wieteska, , Kacper Uszyński, Karol Kaczorowski, Mikołaj Makowski, Filip Raszkowski, Jan Olszewski, Maciej Książek

W niedzielę 16.10.2016 Juniorzy KS Raszyn na własnym boisku podejmowali zespół Żyrardowianki. Mecz zakończył się remisem 3:3, a sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie.

W pierwszej połowie zawodnikom z Raszyna ciężko było zakończyć swoje akcje strzałem na bramkę gości, a akcje kończyły się przed polem karnym Żyrardowianki. Niestety dwie minuty zaważyły o tym, że na przerwę KS Raszyn schodził z boiska z dwubramkową stratą.

W drugiej połowie gra widocznie się ożywiła, a zespół KSR coraz częściej dochodził do sytuacji strzeleckich. Już cztery minuty po rozpoczęciu II połowy, po dośrodkowaniu Przemka Kowalewskiego z rzutu rożnego, do bramki trafił Michał Kosson dla którego była to pierwsza bramka w barwach KS Raszyn. 15 minut później Jakub Pietrzak, po podaniu Antoniego Jarmuła, strzałem piętą zdobywa wyrównującego gola. Zawodnicy KSR pamiętając niedawny mecz z Perłą nie spoczęli na laurach nadal nękając gości częstymi akcjami, które pięć minut później przyniosły efekt. W roli głównej ponownie Jakub Pietrzak, który wyłożył piłkę niepilnowanemu Michałowi Kossonowi, a ten strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Niestety pięć minut przed zakończeniem meczu Żyrardowianka ponownie zaskoczyła naszą obronę. Napastnik gości znajdując się 1x1 z Adrianem Korzeniowskim uderzył piłkę obok naszego bramkarza, ustalając wynik spotkania na 3:3