29.06.2018 Mecz KSR 96/97/98 - KSR 99/00/01

• autor: pawrosz, 2016-11-07 12:07

KSR 2000 - Varsovia Warszawa

2 : 2 (1 : 1)

Bramki:                            Asysty:

23' Patryk Geszprych      Jakub Jędrzejczyk

55' Mikołaj Makowski       Antoni Jarmuł (rzut karny)

Bramki Varsovia: 8', 53'

SKŁAD: Karol Kaczorowski - Jakub BuchPrzemysław KowalewskiEryk Śliwiński (60' Maciej Książek) Kacper Durajczyk, Kacper KazubskiJakub Jędrzejczyk, Patryk Geszprych  (65' Maciej Kornet), Michał Kosson (43' Jakub Pietrzak, 69' Adrian Świder) Antoni Jarmuł (71'  Jan Olszewski), Mikołaj Makowski

Nie grali: Damian Chmielewski, Bartłomiej Pondo, Paweł Wasilewski, Dominik Wieteska, Kacper Uszyński, Filip RaszkowskiAdrian Korzeniowski, Piotr Majewski

relacja w rozwinięciu...

Los tak ułożył terminarz  I WLJ B1, że trzy ostatnie spotkania rundy Jesiennej, juniorzy KS Raszyn rozgrywają z trzema kandydatami do awansu - Drukarzem (pierwszy mecz 1:1, drugi mecz 1:3), Varsovią (pierwszy mecz 1:3, drugi mecz 2:2) i Białymi Orłami (pierwszy mecz 1:1, drugi mecz w środę). Tydzień temu rozgrywali mecz z Drukarzem, w którym wynik remisowy utrzymywał się do ostatnich minut, jednak w końcówce Drukarz przesądził wynik na swoją korzyść. Dzisiejsze spotkanie z Varsovią Warszawa również miało ogromne znaczenie na układ w górnej części tabeli.

Niestety już w pierwszych minutach nasi rywale przeprowadzili atak, po którym Karol Kaczorowski po raz kolejny w tym sezonie znalazł się sam na sam z napastnikiem gości. Zawodnicy z Raszyna co prawda w tym sezonie zdążyli już oswoić się z faktem, że prawie w każdym meczu muszą odrabiać straty, to jednak nie tłumaczy postawy naszych obrońców, a także środkowych pomocników, że tak często dopuszczają do sytuacji 1x1 z naszym bramkarzem.

Już w 23' Patryk Geszprych spoza pola karnego strzela bramkę wyrównującą po świetnej akcji lewą stroną boiska i podaniu Jakuba Jędrzejczyka. Do szatni obie drużyny schodziły z dorobkiem jednej bramki.

W drugiej połowie przeciwnik zaskoczył nas po raz kolejny. Rywale wykorzystując kolejną sytuację 1x1 z Karolem ponownie wychodzą na prowadzenie. Na szczęście zespół z Raszyna już niejednokrotnie w tym sezonie pokazał charakter. Nie inaczej było i tym razem. W 55' indywidualnym rajdem popisał się Antoni Jarmuł. Przeciwnik zdołał zatrzymać Antka dopiero w polu karnym jednak przekraczając przy tym przepisy. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był Mikołaj Makowski, który tym strzałem zdobył swoją 11 bramkę w sezonie, a także przyczynił się do zdobycia kolejnego cennego punktu.

Już w środę 9.11.2016 Juniorzy KSR wybiegną na boisko po raz ostatni w tym sezonie. Tym razem naszymi rywalami będzie zespół Białych Orłów, który również ma jeszcze szansę na zajęcie 1 miejsca w grupie. Jak widać nie trzeba zajmować pierwszego, czy drugiego miejsca w tabeli żeby mieć wpływ na to kto zostanie najlepszą drużyną sezonu. Jako drużyna KS Raszyn możemy jednak obiecać, że w każdym meczu walczymy o zwycięstwo i nie inaczej będzie również w środę!