Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
|
KS Raszyn
ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA
1999 i 2000 !!!
PROWADZIMY NABÓR DO ZESPOŁU
KS Raszyn U-19
na sezon Wiosna 2018
Liga Wojewódzka (A1)
Treningi
poniedziałek,
środa,
piątek
godz. 17.oo
boisko Wronik w Raszynie
Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem:
Adam Paliwoda
604 932 351
dzisiaj: 107, wczoraj: 157
ogółem: 1 604 003
statystyki szczegółowe
IX ETAP
w rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją IX etapu turnieju holenderskiego Juniorów KSR
.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
O klasyfikacji końcowej decyduje w kolejności:
a) liczba zdobytych punktów przez "swoje" drużyny
b) bramki zdobyte indywidualnie
c) różnica bramek z wszystkich meczów "swoich" drużyn
d) bramki zdobyte przez "swoje" drużyny
TURNIEJ HOLENDERSKI (hala) – Zima 2017 – etap IX
Bramkarze | Mecze | PKT. | Bramki indywidualnie | Różnica bramek |
1. Mateusz SMOTER | 8 | 14 | 1 | 12 : 10 |
2. Karol KACZOROWSKI | 8 | 10 | - | 10 : 10 |
1.Adrian KORZENIOWSKI | 8 | 8 | - | 8 : 10 |
Zawodnik | Mecze | PKT. | Bramki indywidualnie | Różnica bramek |
1. Kacper DURAJCZYK | 6 | 12 | 3 | 9 : 5 |
2. Jakub BUCH | 6 | 11 | 3 | 9 : 7 |
3. Antoni JARMUŁ | 6 | 11 | 1 | 9 : 6 |
4. Jakub JĘDRZEJCZYK | 6 | 11 | - | 10 : 7 |
5. Hubert BORKOWSKI | 6 | 10 | 4 | 9 : 8 |
6. Michał KOSSON | 6 | 10 | 1 | 11 : 10 |
7. Jan OLSZEWSKI | 6 | 9 | 1 | 6 : 4 |
8. Maciej KORNET | 6 | 8 | 2 | 9 : 8 |
9. Filip RAK | 6 | 8 | 2 | 9 : 9 |
10. Jakub GUT | 6 | 8 | 2 | 7 : 7 |
11. Przemysław KOWALEWSKI | 6 | 8 | 1 | 6 : 5 |
12. Dawid LASKUS | 6 | 7 | - | 7 : 9 |
13. Dominik WIETESKA | 6 | 6 | 2 | 5 : 6 |
14. Adrian ŚWIDER | 6 | 5 | 3 | 7 : 10 |
15. Kacper KAZUBSKI | 6 | 5 | 1 | 4 : 7 |
16. Mikołaj MAKOWSKI | 6 | 4 | 3 | 8 : 12 |
17. Dawid ZIĘTEK | 6 | 3 | - | 4 : 8 |
Klasyfikacja strzelców po 9. etapach:
Zawodnik | Bramki indywidualnie (po 9. etapach) |
1.Filip RAK | 33 |
2.Patryk GESZPRYCH | 32 |
3.Mikołaj MAKOWSKI | 28 |
4.Jakub JĘDRZEJCZYK Jakub GUT | 27 27 |
6.Dawid LASKUS Dominik WIETESKA | 19 19 |
8. Przemysław KOWALEWSKI Kacper DURAJCZYK | 14 14 |
10. Jakub BUCH Michał KOSSON Kacper KAZUBSKI | 13 13 13 |
13.Adrian ŚWIDER | 12 |
14. Bartłomiej PONDO | 11 |
15. Antoni JARMUŁ | 8 |
16. Mateusz SMOTER Maciej KORNET | 7 7 |
18. Dawid ZIĘTEK | 1 |
Najbliższa kolejka 10 | |||||||||
|
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||
|