Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
|
KS Raszyn
ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA
1999 i 2000 !!!
PROWADZIMY NABÓR DO ZESPOŁU
KS Raszyn U-19
na sezon Wiosna 2018
Liga Wojewódzka (A1)
Treningi
poniedziałek,
środa,
piątek
godz. 17.oo
boisko Wronik w Raszynie
Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem:
Adam Paliwoda
604 932 351
dzisiaj: 103, wczoraj: 157
ogółem: 1 603 999
statystyki szczegółowe
X ETAP
w rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją X etapu turnieju holenderskiego Juniorów KSR
.
--------------------------------------------------------------------------------------
TURNIEJ HOLENDERSKI (hala) – Zima 2017 – etap X
Bramkarze | Mecze | PKT. | Bramki indywidualnie | Różnica bramek |
1. Mateusz SMOTER | 6 | 11 | - | 13 : 12 |
2. Adrian KORZENIOWSKI | 6 | 10 | - | 11 : 9 |
3. Karol KACZOROWSKI | 6 | 6 | - | 11 : 16 |
Zawodnik | Mecze | PKT. | Bramki indywidualnie | Różnica bramek |
1. Mikołaj MAKOWSKI | 6 | 16 | 5 | 16 : 6 |
2. Jakub JĘDRZEJCZYK | 6 | 13 | 4 | 16 : 10 |
3. Kacper DURAJCZYK | 6 | 12 | 3 | 19 : 14 |
4. Jakub BUCH | 6 | 11 | 3 | 15 : 8 |
5. Dawid LASKUS | 6 | 10 | 6 | 16 : 12 |
6. Dominik WIETESKA | 6 | 10 | 5 | 12 : 12 |
7. Przemysław STRZELCZYK (97’) | 6 | 10 | 3 | 16 : 14 |
8. Jakub GUT | 6 | 10 | 5 | 16 : 10 |
9. Maciej KORNET | 6 | 9 | 2 | 12 : 19 |
10. Michał KOSSON | 6 | 8 | 2 | 10 : 11 |
11. Hubert BORKOWSKI (’96) | 6 | 7 | 1 | 9 : 13 |
12. Adrian ŚWIDER | 6 | 5 | 5 | 10 : 17 |
13. Filip RAK | 6 | 4 | 2 | 8 : 12 |
14. Antoni JARMUŁ | 6 | 1 | 3 | 9 : 16 |
15. Kacper KAZUBSKI | 6 | 0 | - | 10 : 21 |
Klasyfikacja strzelców po 10. Etapach (łącznie 370 bramek):
Zawodnik | Bramki indywidualnie (po 10. etapach) |
1.Filip RAK | 35 |
2. Jakub GUT | 34 |
3. Mikołaj MAKOWSKI 2. Patryk GESZPRYCH | 33 32 |
5. Jakub JĘDRZEJCZYK | 31 |
6. Dawid LASKUS | 25 |
7. Dominik WIETESKA | 24 |
8. Kacper DURAJCZYK | 17 |
9. Jakub BUCH Adrian ŚWIDER | 16 16 |
11. Michał KOSSON Hubert BORKOWSKI (‘96) | 15 15 |
13. Przemysław KOWALEWSKI | 14 |
14. Kacper KAZUBSKI | 13 |
15. Michael CHOJNICKI (’97) | 10 |
16. Antoni JARMUŁ Bartłomiej PONDO | 11 11 |
18. Maciej KORNET | 9 |
19. Mateusz SMOTER | 7 |
20. Kamil ISKIN (‘97) | 6 |
21. Piotr ZIELIŃSKI (’97) | 5 |
22. Przemysław STRZELCZYK (’97) | 3 |
23. Dawid ZIĘTEK Jan OLSZEWSKI | 1 1 |
Najbliższa kolejka 10 | |||||||||
|
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||
|